GAZİANTEP GÜNEŞ ENERJİ FİRMALARI

EFE ISI Teknolojiyi ve yeniliği takip eden firma. 304 kalite krom nikel depolarımız, güneş enerjilerimiz dikiş kaynağı ile yapılmaktadır. Galevenizli depolarımız ve güneş enerjilerimiz fırınlı statik polyester boya yapılmaktadır.

Farklı enerji teknolojileri yanında doğayla dost ve çevre şartlarına uyumlu atık riski taşımayab EFE ISI Güneş Enerjisi ve kollektörleri her geçen gün kullanım alanını genişletmektedir.

Panel kollektör ve depo çeşitleriyle EFE ISI güneş enerjileri olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübeyle siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Krom Nikel Galvenizli Güneş Enerjisi sistemleri imalatı
Krom Nikel ve Galvenizli, EFE Matik Banyo Su Isıtıcıları Kalorifer ve rezistansla çalışan boyler ve banyo kazanları imalatı.
Bakır ve Alüminyum Kollektörleri imalatı
Bakır, Alüminyum ve Galvenizli iç paneller imalatı.

GAZİANTEP GÜNEŞ ENERJİSİ

Gaziante Galvenizli Güneş Enerjileri
Gaziantep Krom – Nikel Güneş Enerjileri
Gaziantep Enerji Depoları
Gaziantep Enerji Panelleri
Gaziantep Boyler Güneş enerjisi veya Kazan ısıtma sistemlerinden birinin kullanılması sonucunda elde edilen ısının serpantin yardımıyla kullanma suyuna aktarılmasını ve kesintisiz şekilde kullanım suyunun elde edilmesini sağlayan boylerlerdir. İkinci kaynak olarak termostatlı elektrikli ısıtıcı devreye sokulabilir.
Gaziantep Kollektör Ekoline Serisi Güneş Kollektörleri 930mm*1930mm*87,5mm ebatta üretilemektedir. Alüminyum, Bakır-Alüminyum, Bakır malzemeden mamul çeşitli absorber plakalara sahiptir. Güneş enerjisi sisteminin en önemli parçasıdır. Güneş ten gelen ışınımı, absorber plaka içerisinde bulunan ısıtıcı akışkana ısı enerjisi olarak aktarılmasını sağlar.

GAZİANTEP GÜNEŞ ENERJİLERİ

Efe Güneş Enerji Sistemleri 2001 yılından bugüne enerji sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
Gaziantep sanayi bölgesinde termosifon ve su tankları imalatını sürdürmekte iken faaliyet alanını genişletip 1992 yılında güneş enerji sistemleri imalat ve montajına başlamıştır.

Üretimde kaliteyi ilke edinen Efe, 2001 yılında organize sanayi bölgesinde faaliyet alanını genişletip yıllık depo üretim kapasitesini 15.000’e çıkartarak sektörde kalıcılığını ispatlamıştır.
Firmamız üretim kalitesini belgelendirmek için TS EN 9001:2000, TSE, TSEK, HYYB, İYB garanti belgelerini almaya hak kazanmıştır.
Efe Güneş Enerji Sistemleri sektörde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kalitesini korumuş ve geliştirmiştir.

Kaliteyi uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız ayrıca bu kalite ve güveni yıllar boyu sarsmayacak temeller atmayı ; üretimden satışa ve satış sonrası hizmet noktasında bulunan personeli ile hedef tayin etmiş ve bu hedef doğrultusunda sürekli gelişen ve büyüyen bir hizmet kuruluşu haline gelmiştir.
Türkiye geneline hızla yayılan bayii ve pazarlama ağı ile satışlarını gerçekleştiren firmamız ekonomik, uzun ömürlü ve doğa dostu üretimleri ile ısınıp ısıtacaktır.

Müşteri memnuniyetini kalitesi ve hizmet anlayışı ile en üst seviyede tutmayı temel ilke edinmiş olan firmamız doğayla dost, temiz bir Türkiye için çalışıyor.